fbpx

HAKKIMIZDA

Firmamız 1975 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. DOLU, oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı pazar ağına ulaşıp üretim, pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Bugün 80 ülkeye toplam üretiminin %50’inin fazlasını ihraç etmektedir.

DOLU Oyuncak 36 aylıktan küçük çocuklar için ve 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak ve çocuk gereçleri üretiminde lider konumunu sürdürmektedir. DOLU Oyuncak,TS EN 71 standardına ve Ticaret Bakanlığının Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta- çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır.

DOLU ürünleri uluslararası onaylı kuruluş olan SGS, TÜV Rheinland, ve Intertek laboratuarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır. DOLU yurtdışı ve yurt içi alanda yukarıda bahsi geçen şekilde plastik oyuncak üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketlerin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda mevcut pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyeti yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur; gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmeti üretir.

DOLU Oyuncak yaptığı işi verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir. Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekte ve yetkinleştirmektedir.

×

Merhaba!

Bizimle hemen Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. :)

× Nasıl yardımcı olabilirim?