Montaj Videoları
Arama
Flitreler
Online Satış
Kapat

Hakkımızda

Firmamız 1976 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Dolu, oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı pazar ağına ulaşıp üretim, pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Bugün 70 ülkeye toplam üretiminin %55’ini ihraç etmektedir.

Dolu, 36 aylıktan küçük çocuklar için ve 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak ve çocuk gereçleri üretiminde lider konumunu sürdürmektedir. Dolu, TS 5217, EN 71 standardına ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta, çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamül kullanmaktadır. Dolu ürünleri uluslararası onaylı kuruluş olan TÜV Rheinland ve İntertek laboratuvarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır.

Dolu, yurt içi ve yurt dışı alanda yukarıda bahsi geçen şekilde plastik oyuncak üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda, mevcut pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyetini yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur, gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmet üretir. Dolu, yaptığı işi ,verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir. Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekle ve yetiştirmektedir.

Dolu’nun kalite politikası iddalı; vizyonu çağdaş; misyonu ileriye dönüktür.

Dolu, çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu, müşterilerinin memnuniyetini, şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını, sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir.

Saygılarımızla.

 

Vizyonumuz:

Dolu Oyuncak San. ve Tic. AŞ. çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu müşterilerinin memnuniyetini şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

 

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek evrensel kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı öncelikli görevimiz olarak benimseyerek müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kusursuzluğu için sürekli iyileştirme gerekliliğinin bilincinde faaliyetlerimizi sürdürmektir. Çalışanlarımızla birlikte gelişimimizi sürdürmek ve daha iyiye ulaşmak için çalışmak değişmez prensibimizdir. Müşterilerimize sadece bugün değil gelecekte de en değerli ürün ve hizmetleri sunabilmek için kalite, istikrar ve gelişimden asla ödün vermeden, toplumsal sorumluluklarının bilincinde ve bu paraleldeki yatırımlarımızla yarınlara ulaşmayı da görev edinmiş bulunuyoruz.

 

Kalite Politikamız

 • Yüksek kaliteli ürünlerin üretimi- satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektir.
 • Yüksek müşteri memnuniyet seviyesine ulaşmaktır.
 • Yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımla kişisel ve teknik birikimleri arttırmaktır.
 • Gelişime açık bir kurum kültürü oluşturmaktır.
 • İş süreçlerimizi sürekli iyileştirme prensibiyle geliştirmektir.
 • Müşteri beklentilerini belirlemek- çalışanlara iletmek ve anlaşılmasını sağlamaktır.
 • Yeni teknolojileri süreçlerimize adapte edebilmektir.
 • Hızlı etkin ve ekonomik çözümleri müşterilerimize sunmaktır.
 • Sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.
 • Kalite hedeflerimizi gerçekleştirmek için kurumsal kaynaklarımızı etkin kullanmaktır.
 • Kalite yönetim sisteminin sürekliliğini sağlamaktır.
 • Türkiye ve yurt dışı müşterilerimizin yasal mevzuatlarına uygun olarak çalışmaktır.